Süperman ve Batman çocuk odalarına renk katmaya geldi!

0
1930

Çizgi romanlara ve filmlere konu olan, kötülüğe karşı iyiyi temsil eden Süperman ve Batman karakterleri çocuğunuzun odasına geldi! Genç, yaşlı ve çocuk demeden toplumun hemen her kesimi tarafından sevilen bu karakterler; çocuk odanızın duvarlarında ve mobilyalarının üzerinde yer alarak odaya renk katabilir.

Warner Bros’un sahip olduğu DC Comics şirketi tarafından ürettirilen bu mobilyalar, çocuğunuzun sevdiği karakterlerle sürekli bir arada olmasını sağlıyor. Dolaplar, yataklar ve masalar başta olmak üzere çocuk odasındaki hemen her mobilya; Batman ve Süperman’den bir esinti taşıyor.

Eğer çocuğunuz bu iki karakterin hayranıysa, ona bir sürpriz yaparak odasını böylesine muhteşem mobilyalarla donatmayı düşünebilirsiniz. Böylece çocuğunuzun hayal dünyası bir nebze de olsa gerçeğe dönüşmüş olacaktır. Dünyayı kurtarmak için mücadele eden, her bölümde farklı maceralara atılan Süperman ve Batman karakterlerinin yer aldığı bu mobilyalar hem kız, hem de erkek çocuklar için gayet ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Nasıl satın alınır?

Fotoğraflarda gördüğünüz mobilya modelleri çoğunlukla yurtdışındaki firmalar tarafından üretildiği için, Türkiye’deki yerli üreticilerin Süperman ve Batman temalı model üretmelerini beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok. Ancak DC Comics’in lisanslı karakteri olduğu için, üretici firmalar belli bir kullanım ücreti ödedikten sonra Süperman’li mobilya üretebilirler. Buna da şirketler maliyet gerekçesiyle yanaşmak istemeyebilir.

İlle de bu mobilyalara sahip olmak istiyorsanız yapılacak en mantıklı şey, bir marangozla anlaşarak dolap ve rafları sipariş etmek olmalıdır. Daha sonra kendiniz Süperman ve Batman karakterlerinin bulunduğu yapışkanları herhangi bir reklamcı veya tabelacıdan temin edebilirsiniz. Bu yapışkanları sipariş ettiğiniz mobilyalara yapıştırmak akıllıca bir çözüm olabilir.

Ancak yatak örtüsü, nevresim seti ve puf yastıklar için orijinal ürünleri satın almaktan başka yol yok gibi gözüküyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz