Ofisinizdeki çalışma masanızın üzerinde bulunduracağınız bazı eşyalar işinize yarayabilir, ancak çoğu zaman masayı olduğundan daha dağınık da gösterebilirler. Bunu engellemenin yolu, yalnızca ihtiyacınız olan şık ve kullanışlı eşyalara masada yer ayırmaktan başka bir şey değil. Bu seçimleri akıllıca yaptığınızda göz alıcı bir çalışma masasına sahip olabilir, yaptığınız işten daha fazla zevk almaya başlayabilirsiniz.

Kağıtları belli bir düzen içinde tutmanızı sağlayacak eşyalar, başlangıç için mantıklı bir seçimdir. Aşağıda gördüğünüz ürün, bunu sağlamak için geliştirilmiş. Masa üzerindeki diğer belgeler arasında kolayca kaybolabilecek USB bellekleri için de haznelere sahip olan ürün, ofis masalarını oldukça modern gösteriyor.

birkac-basit-adimla-ofis-masanizi-senlendiirin-1

Hemen her renk masayla uyum gösteren bu ürün ise toz metal kaplamaya sahip bir maddeden imal edilmiş. Kağıtlar ve küçük eşyalarınızı derli toplu tutmak için güzel bir çözüm yöntemi sunuyor. Kalemlik kutusu hoş bir detay olarak karşımıza çıkarken, ataçları saklayabileceğiniz dikdörtgen şeklindeki ürün de gayet kullanışlı gözüküyor.

birkac-basit-adimla-ofis-masanizi-senlendiirin-13

Çocuğunuzun, eşinizin veya sevdiğiniz herhangi birinin fotoğrafını çalışırken sürekli göz önünde bulundurmak istiyorsanız; bu ürün amacınıza hizmet edebilir. Önemli fatura, mektup veya zarfları da derli toplu bir şekilde tutmanızı sağlayan model, metalden imal edilen bir kalem kutusuna da sahip.

birkac-basit-adimla-ofis-masanizi-senlendiirin-4

Delik deşik olmuş mantar panolar artık çok demode. Oysa ince tellerden imal edilen bu pano, ofisinizde şık bir dekorasyon unsuru olmayı başarabilir. Üstelik gayet kullanışlı olması da cabası. Mantar panoların aksine kağıt ve fotoğrafları tutturmak için ufak mandallara ihtiyacınız olabilir, ancak bu hiç de sorun değil.

birkac-basit-adimla-ofis-masanizi-senlendiirin-5

Her ne kadar fotoğrafta dev ekranlı bir iMac görünüyor olsa da, kullandığınız herhangi bir bilgisayarın monitörünü böyle bir tahta stand üzerinde çalıştırabilirsiniz. Hem göz hizasına yükselterek daha verimli çalışabilir, hem de defter ve kalem gibi ofis malzemelerini el altında bulundurabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz